• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tibia ots, szukam !

tibia ots, szukam !

Czy waszym zdaniem serwisy typu otservlist do gry Tibia są warte zainteresowania? Interesuje mnie głównie to czy faktycznie na takich platformach można odnaleźć ciekawe serwery?

Krzysio

Posty: 5

 
Korzystałem ze stron internetowych ots list do Tibii i są one naprawdę ciekawym wyborem. Jeżeli jeszcze nie masz wybranego serwisu to za sprawą korzystania z odpowiednich stron łatwiej będzie Ci znaleźć świetna platformę dla siebie.

Adam74022

Posty: 13

 
Najlepsze serwery ots są promowane w sieci i bardzo mocno polecam korzystanie z takowych, które sprawdzą się fantastycznie i które będą dostosowane w pełni do potrzeb wszystkich osób.

zoferek

Posty: 17

 
Jeżeli chcesz umieścić swój serwer na ots list to polecam Ci stronę: https://ots-list.org. Gromadzi ona serwery do Tibii i uważam, że naprawdę warto z niej korzystać, ponieważ sprawdza się ona rewelacyjnie i warto na nią postawić.

xacti

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o serwisy typu otservlist do Tibii to polecam Ci korzystanie z takowych. W ten sposób możliwe jest bowiem zdecydowanie łatwiejsze odnalezienie serwera, który pozwoli na rewelacyjną zabawę i korzystanie, z którego sprawdzi się naprawdę fantastycznie w swojej roli. Uważam, że naprawdę warto korzystać z takich platform w swojej sytuacji.

vvv2015

Posty: 5

 
Najlepsze serwery ots są promowane w sieci i niesłychanie mocno polecam korzystanie z takowych, jakie sprawdzą się fantastycznie i jakie będą dostosowane w pełni do potrzeb wszystkich ludzi.

Klara323

Posty: 6