• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

idealne tętno bieganie, znacie ?

idealne tętno bieganie, znacie ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

alidodo55

Posty: 1

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to bardzo znaczące. Smog zabija wiele ludzi, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, jaka jest podłoga.

Anuqiwu

Posty: 2

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, niemniej jednak mam znajomego, który biega od dużo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, niemniej jednak i wytrenowania, wobec tego pożądane byłoby dużo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Grabow12

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Działa niezwykle dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

56_@qwer

Posty: 6

 
Trzeba sprawdzać, która jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o dużo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, niemniej jednak przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt dużo smogu.

Bany07

Posty: 12

 
Biegać za mocno nie lubię, zatem nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt mnóstwo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Black_Riot

Posty: 4

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Nieraz należałoby, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

pawel253

Posty: 3