• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

proste katalogowanie i archiwizacja rzeczy

proste katalogowanie i archiwizacja rzeczy

Dziadek zanim zmarł przekazał mi wszystkie swoje monety i znaczki, niektóre egzemplarze są warte duże pieniądze. Nie sprzedaję tego z sentymentu. Wszystko starannie przechowuję w domu. Dobrze jakbym ten cały zbiór jakoś wrzucić w komputer, skatalogował, żeby po prostu wiedzieć dokładnie co się ma. Jaki program komputerowy do tego polecicie?

pawel253

Posty: 10

 
No nie wiem które programy dają radę w takim katalogowaniu, jakoś jeszcze nie za bardzo miałbym co wpisać w sumie w taką bazę :) Moją najcenniejszą rzeczą w domu jest...telewizor :D No nie licząc żony of course ;D

DevilScream

Posty: 15

 
Od dłuższego czasu kolekcjonuję stare monety i zawsze sobie dopisuję na kartce kolejne egzemplarze. W komputerze jeszcze takiego spisu nie prowadziłem, ale mam zamiar się przerzucić na wersję elektroniczną ;) W końcu mamy XXI wiek ;)

zakk87

Posty: 15

 
Ech, u mnie to się w domu ostatnio zaczęło gromadzić tyle różnego rodzaju wartościowych przedmiotów, że musiałem jakoś zacząć to sobie katalogować...Trochę w spadku po rodzicach, trochę po dziadkach, jakaś porcelana po ciotce...wszystko na mnie poprzepisywane. Na ten moment kataloguję to wszystko w programie SEJFSOFT, kojarzysz? Na stronie www.sejfsoft.pl masz szczegóły, wraz z cennikiem. Jak sobie porównywałem z innymi systemami tego typu to tutaj licencja jest stosunkowo tania.

Marioleczka

Posty: 9

 
Niby Polak mądry po szkodzie :P Ale coraz częściej jednak staramy sie myśleć przed szkodą, dlatego jak sobie zainstalowałem program Sejfsoft -www.sejfsoft.pl i przynajmniej w razie wypadku całe kosztowne rzeczy mam drobiazgowo opisane i można będzie skuteczniej szukać zguby. Polecam!

Złoty

Posty: 11

 
Witam. Ja to trochę sobie testowałem takich baz danych i najlepiej w moim prywatnym teście wypadł produkt ze strony www.sejfsoft.pl. Przede wszystkim – prostota. To może używać nawet taka osoba jak ja, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z jakimkolwiek programem komuterowym poza Wordem i Paintem :PP

saradonin

Posty: 13

 
Musiałbym pogadać z wujkiem, on ma dużą posiadłość i naprawdę duże zbiory książek i obrazów. Ciekawe czy sobie to jakoś gdzieś zapisuje. No bo w sumie jakby mu się włamali, to mieliby co podprowadzić. ;P

Totek

Posty: 14

 
Niby można taki katalog prowadzić w zwykłym arkuszu kalkulacyjnym, ale specjalny program jest lepszym rozwiązaniem, wygodniejszym, łatwiej się w czymś takim odnaleźć i zarządzać informacjami. To na pewno.

saradonin

Posty: 11

 
Mnie kiedyś zginęła biżuteria z domu. Do dziś nie wiemy co się z nią stało. Było u nas trochę gości, trudno też na kogoś oskarżenia rzucać. Ale się zorientowałam jakiś rok po fakcie dopiero, że coś zniknęło.

johncena67

Posty: 15

 
Mnie to żona męczy, żebym zaczął spisywać co dokładnie mamy itd. Może się coś takiego faktycznie czasami przydać. Ale nie wiem, jeszcze się zastanawiam nad tym. Pozdrawiam.

woytazo

Posty: 13