• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

tanie lampy bartycka

tanie lampy bartycka

Dobrej jakości żarówki typu LED – orientuje się ktoś jaki sklep ma aktualnie najkorzystniejsze ceny za taki asortyment?

sthEn

Posty: 14

 
Dobra hurtownia tego typu jest na ulicy Bartyckiej w Warszawie. Tam można coś tanio i sensownie kupić z takich rzeczy jak taśmy, żarówki, zasilacze, czy profile do taśm. Na stronie www.premiumlux.pl mają pełną ofertę. Dostawa ekspresowa – 24h, praktycznie od ręki.

HalskiPL

Posty: 14

 
Siemka. Tak sobie ostatnio dyskutowaliśmy z żoną nad takimi energooszczędnymi żaróweczkami, czy by nie kupić. Także temat dla mnie;) Może skorzystam z ewentualnych podpowiedzi ;) Pozdrawiam.

saradonin

Posty: 13

 
Nie mam za bardzo doświadczeń z Ledami, jakoś mnie nigdy takie nowinki techniczne nie podniecały:P Wolałem zwykłe, stare, setki, ale je wycofała nasza kochana Unia bo niby szkodziły środowisku...;/

Programista

Posty: 22

 
Pochwalę, ale używam ledów już praktycznie od początku jak tylko weszły na rynek. Ostatnie sztuki kupowałam kilka lat temu i od tej pory nie musiałam niczego wymieniać. W dłuższej perspektywie czasu inwestycja się zwraca.

zoferek

Posty: 17

 
Coś słyszałem od klienta, że na Bartyckiej mają dobrą hurtownię LED różnego typu. Ale nie wiem ile w tym prawdy...

Lupusx

Posty: 11