• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Organizacja targów, sprawdzona firma

Organizacja targów, sprawdzona firma

Witam.
Otrzymałem zadanie, jakim jest organizacja targów. To olbrzymie wyzwanie, a zarazem wyróżnienie, więc nie chcę nawalić. Być może ktoś podzieli się wrażeniami po takim doświadczeniu?

Hunka

Posty: 16

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował jedynie kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której propozycja odnajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Pipek56

Posty: 14

 
Hej!

Wątpliwości, jakie miałem organizując swoją pierwszą imprezę dla dużego grona osób były ogromne. Do zaliczenia wpadki brakowało niewiele, ale odwiedziny tego forum okazały się strzałem w dziesiątkę, bowiem bez niego z pewnością nie dałbym sobie rady.

Squel

Posty: 22

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

irek1981

Posty: 19

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, iż uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, iż dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

Dyduczek

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno szukałem firmy, która zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

joziaaaaq23

Posty: 18

 
Hej!

Wątpliwości, które miałem organizując swoją pierwszą imprezę dla olbrzymiego grona ludzi były olbrzymie. Do zaliczenia wpadki brakowało niewiele, niemniej jednak odwiedziny tego forum okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ bez niego z pewnością nie dałbym sobie rady.

okrzemek

Posty: 16

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, że to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, gdyż bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum istotnie mi pomogły.

Donayo

Posty: 20

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, natomiast nigdy nie miałam pewności, że w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

Programista

Posty: 22

 
Hej, miałem pracownika, który przez długi czas zajmował się marketingiem. W rzeczywistości tłumacząc się niewielkim budżetem nie robił nic, ale wówczas odszukałem http://www.artagencja.pl, jaka za połowę jego wynagrodzenia rozkręciła marketing mojej firmy.

Bialy_Wilk

Posty: 19